Nagrađeni najbolji učenici Osnovne škole Prelog

Autor: Kristina Maltarić, 1. 7. 2020.

Najuspješniji učenici Osnovne škole Prelog primljeni su i nagrađeni u prostorima Gradske vijećnice Grada Preloga.

Nagrade je učenicima uručila ravnateljica Melita Trupković, a čestitao im je gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek.

Nagrađeni su sljedeći učenici:

- Agia Malvić, za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika, mentor Vinka Hržić,

- Nikola Srpak, za uspješno sudjelovanje na županijskoj Smotri LiDraNo 2020 u kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva, mentor Ivana Samardžija Bermanec,

- Jana Cecilija Fuček, za uspješno sudjelovanje na županijskoj Smotri LiDraNo 2020 u kategoriji samostalnog novinarskog rada, mentor Ivana Samardžija Bermanec,

- Elizabeta Srpak, za osvojeno 2. mjesto na Smotri dječjeg stvaralaštva "Ruska riječ", mentor Tatjana Mikulaj,

- Nikolina Mikec, za osvojeno 1.mjesto na Županijskoj razini 62. natjecanja mladih tehničara u Republici Hrvatskoj u kategoriji fototehnika - plakati, mentor Silvio Benč i Sara Mikec, za aktivno sudjelovanje u projektu "Skupljajmo stare baterije",  mentor Marija Šestan.

- nagradu za najuspješnijeg sportaša generacije primio je Lovro Zvonarek, mentor Alan Belko.

Nagrade su primili i učenici koji su svih osam godina prošli s odličnim uspjehom: Lucija Bermanec, Lovro Hlišć, Sara Mesarić, Greta Mikec, Mia Šestan, Leo Golubić, Lara Bihar, Ela Cmrečki, Lorena Dodlek, Jana Cecilija Fuček, Laura Kolarek, Nikola Srpak, Paola Vadlja, Valentina Vrhovski, Sara Žvorc, Agia Malvić, Ana Mikec, Sara Mikec, Mia Pintarić, Lovro Zvonarek, Ivona Žvorc i Ana Gregur.

Ravnateljica i gradonačelnik poželjeli su svim učenicima puno uspjeha u daljnjem školovanju.

« Svibanj 2024 »